baner
You are here:   Home
large small default
Karty kredytowe na cenzurowanym PDF Drukuj Email

Zadłużenie Polaków z tytułu kart kredytowych maleje, bo banki obawiają się, że klienci przestaną spłacać swoje długi.

Więcej…
 
Małe banki walczą o pozostanie pod nadzorem Fed PDF Drukuj Email

Niezależność Federal Reserve może znaleźć się w rękach takich ludzi, jak Ralph Larry Lyons, prezes Central Virginia Bankshares Inc., którego aktywa wyceniane są na 473 milionów dolarów.

Więcej…
 
W programie "Rodzina na swoim" udzielono ok. 50 tys. kredytów PDF Drukuj Email

Od początku trwania programu "Rodzina na swoim" udzielono blisko 50 tys. kredytów na kwotę ponad 8,1 mld zł - poinformował rzecznik Banku Gospodarstwa Krajowego Piotr Stalęga.

Więcej…
 
Fortis Bank Polska przejmuje polski oddział BNP Paribas PDF Drukuj Email

Fortis Bank Polska, w ramach integracji Grupy BNP Paribas w Polsce, podpisał z polskim oddziałem BNP Paribas umowę nabycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa bankowego tego oddziału, poinformował bank w komunikacie. Wartość przejmowanych należności z tytułu kredytów wynosi około 95 mln euro, a zobowiązań tytułu depozytów około 238 mln euro.

Więcej…
 
Fortis Bank Polska przejmuje polski oddział BNP Paribas PDF Drukuj Email

Banki nagradzają stałych, wiernych klientów na różne sposoby. Jednak nie w każdym banku klient może liczyć na dodatkowe profity. Jak informuje „Rzeczpospolita” najbardziej rozbudowany system premiowania przygotował Nordea Bank.

Więcej…
 
Banki szykują wiosenne kampanie PDF Drukuj Email

Zakończył się okres podsumowań za poprzedni rok. Wraz z nadejściem wiosny rozpoczynają się nowe kampanie banków. Na celowniku są klienci zainteresowani kredytem hipotecznym. W dalszej kolejności segment przedsiębiorstw i inwestycje. Kryzys okazał się łagodny, a środków na kredyty i ich promocję bankom na pewno nie zabraknie.

Więcej…
 
ING Bank Śląski chce w '10 zdobyć 3-4 pozycję w sprzedaży kredytów hipotecznych PDF Drukuj Email

ING Bank Śląski chce w 2010 roku poprawić swoją pozycję na rynku kredytów hipotecznych i liczy, że w bieżącej ich sprzedaży zdobędzie 3-4 pozycję na rynku - poinformował dziennikarzy Tomasz Byczyński, dyrektor w ING Banku Śląskim.

Więcej…
 
Marzec gorącym miesiącem w kredytach na budowę domu - uwaga na biurokrację PDF Drukuj Email

Marzec to miesiąc, w którym lawinowo rośnie liczba wniosków o kredyt na budowę domu. W przypadku takiego kredytu ważna jest nie tylko oferta cenowa, ale też drobiazgowość banku zakresie dokumentacji i rozliczeń. W niektórych wystarczy tylko oświadczenie kredytobiorcy o wydatkowaniu środków zgodnie z przeznaczeniem, inne wymagają gromadzenia faktur i dokonują inspekcji budowy.

Więcej…
 
KNF oczekuje od Banku BPH nowego programu naprawczego do końca kwietnia PDF Drukuj Email

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zobowiązała Bank BPH do ponownego opracowania programu postępowania naprawczego i przesłania go do Komisji do końca kwietnia br., poinformował bank w komunikacie we wtorek.

Więcej…
 
IZFiA: do końca roku w funduszach inwestycyjnych ok. 120 mld zł PDF Drukuj Email

Do końca roku fundusze inwestycyjne mogą zgromadzić kwotę ok. 120 mld złotych - ocenił we wtorek prezes Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami Marcin Dyl. Ok. 15 proc. z tej sumy będzie w zarządzie funduszy inwestycyjnych zamkniętych.

Więcej…
 
Wypłaty z bankomatów będą tańsze PDF Drukuj Email

W 17 bankach można mieć konto z darmowymi bankomatami w całej Polsce. Takich ofert będzie przybywać.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL