baner
You are here:   Home
large small default
Liczba placówek partnerskich banków w 2009 roku wzrosła o 346 do 4010 PDF Drukuj Email

Liczba placówek partnerskich banków w 2009 roku wzrosła o 346 do 4010. Według zapowiedzi banków w 2010 roku jest szansa na otwarcie nawet 700 kolejnych - poinformowała w raporcie firma doradcza Profit System.

Więcej…
 
Citigroup 4Q Loss Narrows On Year-Ago Write-Downs PDF Drukuj Email

Citigroup Inc.'s (C) fourth-quarter loss narrowed from a year earlier, but its results continued to show the strains from the bank's massive portfolio of troubled loans that played a key role in the financial crisis.

Więcej…
 
UE rozważy podatek od banków PDF Drukuj Email

Ministrowie finansów krajów Unii Europejskiej rozważą wprowadzenie podatku od banków na wzór tego, jaki został w zeszłym tygodniu zapowiedziany w Stanach Zjednoczonych - powiedziała w imieniu hiszpańskiego przewodnictwa w UE minister finansów Elena Salgado.

Więcej…
 
CBŚ zatrzymało członków gangu wyłudzającego kredyty PDF Drukuj Email

Prawie pięć milionów złotych wyłudzili członkowie gangu działającego w Poznaniu, Chodzieży i innych wielkopolskich miejscowościach. Posługując się fałszywymi dokumentami oraz tymi samymi maszynami budowlanymi, oszukali kilka firm leasingowych i banków.

Więcej…
 
DK Notus sprzedał w 2009 r. kredyty hipoteczne za blisko 1,2 mld zł PDF Drukuj Email

Wartość kredytów hipotecznych udzielonych za pośrednictwem Domu Kredytowego Notus w 2009 roku wyniosła 1,19 mld zł. W 2010 roku spółka planuje, że sprzedaż przekroczy 2 mld zł - poinformował DK Notus we wtorkowym komunikacie.

Więcej…
 
Banki przestają zamieniać euro na franki szwajcarskie w tzw. swapach PDF Drukuj Email

Banki centralne: Polski, Szwajcarii, Węgier i strefy euro przestały dokonywać operacji typu swap walutowy, w których franki szwajcarskie dostarczane są za euro - poinformował NBP w poniedziałkowym komunikacie.

Więcej…
 
Raiffeisen podniósł cenę docelową dla PKN Orlen do 40 zł PDF Drukuj Email

Raiffeisen podniósł cenę docelową dla akcji Polskiego Koncernu Naftowego Orlen o 21 proc. do 40 zł - poinformowała w poniedziałek agencja Bloomberg.

Więcej…
 
Polacy coraz częściej skarżą się na banki PDF Drukuj Email

Polacy coraz częściej skarżą się na banki - pisze "Rzeczpospolita". W ubiegłym roku nadzór finansowy otrzymał o prawie 80 procent więcej zażaleń niż rok wcześniej.

Więcej…
 
Banki gorsze od lichwiarzy PDF Drukuj Email

Nasze banki zdzierają z klientów więcej niż lichwiarze; ustawa antylichwiarska nie działa; rzeczywisty koszt kredytu to nawet 60 proc. - twierdzi "Dziennik Gazeta Prawna", który sprawdził oferty banków specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych.

Więcej…
 
Banki wygrywają batalię o spready PDF Drukuj Email

Fiasko rekomendacji S II. Tylko pojedynczy klienci spłacają kredyty walutowe w gotówce, z pominięciem bankowych spreadów.

Więcej…
 
Konsumenci zyskują na zasadach dotyczących kart kredytowych PDF Drukuj Email

Konsumenci dostali kilka niespodziewanych prezentów w zestawie zaleceń, wydanych na początku tego tygodnia przez System Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL