baner
You are here:   Home
large small default
Od botoksu po wakacje, czyli na co bankierzy wydadzą swoje premie PDF Drukuj Email

Bankierzy z Wall Street spisują swoje listy życzeń na 2010 rok i wcale się nie ograniczają. Po zeszłorocznym wstrzymaniu, premie dla najwyższej kadry mają być bardzo, ale to bardzo wysokie. Być może nawet rekordowe.

Więcej…
 
Bank Pocztowy podwoił saldo kredytów detalicznych do ponad 1 mld zł w 2009 r. PDF Drukuj Email

Saldo kredytów detalicznych Banku Pocztowego przekroczyło 1 mld zł na koniec 2009 r. wobec 520 mln zł rok wcześniej. Saldo depozytów detalicznych wzrosło o 300 mln zł do 1,3 mld zł na koniec roku, poinformował bank w komunikacie.

Więcej…
 
Na lokatach też można stracić PDF Drukuj Email

W pięciu bankach zakładane przed rokiem depozyty przyniosły klientom straty, bo ich oprocentowanie nie przekroczyło inflacji.

Więcej…
 
Banki deklarują pomoc dla Haiti PDF Drukuj Email

Międzynarodowe instytucje finansowe zadeklarowały w środę dodatkową pomoc dla Haiti dotkniętego katastrofalnym trzęsieniem ziemi i zaapelowały do rządów krajów całego świata o pilne przyłączenie się do działań mających na celu odbudowę zniszczeń.

Więcej…
 
Spada oprocentowanie kredytów hipotecznych PDF Drukuj Email

Przełom roku był na rynku kredytów hipotecznych okresem kontynuacji rozpoczętego jesienią trendu. Banki nadal powoli łagodzą politykę kredytową.

Więcej…
 
Mniej „złych kredytów” PDF Drukuj Email

Formułując prognozy na 2010 r. eksperci zastanawiają się, czy odwilż na rynku kredytowym wesprze gospodarkę, czy banki zaczną bardziej aktywnie finansować przedsiębiorstwa i klientów detalicznych? Jaki będzie wpływ polityki kredytowej banków na ceny mieszkań oraz popyt na dobra i usługi konsumpcyjne? Przy okazji pada też pytanie: jak będzie wyglądał rynek kredytów po wprowadzeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) Rekomendacji T?

Więcej…
 
Studenckie kredyty znowu kuszą PDF Drukuj Email

Polscy studenci przeprosili się z kredytami na naukę. Po kilku latach spadków liczba zainteresowanych wzrosła niemal o połowę - zauważa "Metro".

Więcej…
 
Wybrano następcę Bieleckiego PDF Drukuj Email

Rada Nadzorcza banku Pekao SA wybrała następcę Jana Krzysztofa Bieleckiego - informuje stacja TVN CNBC Biznes.

Więcej…
 
PKO BP wyda ponad 6 milionów kart zbliżeniowych Visa payWave PDF Drukuj Email

PKO Bank Polski wprowadzi ponad 6 milionów kart z mikroprocesorem i funkcją zbliżeniową Visa payWave, podał bank w komunikacie.

Więcej…
 
DM BZ WBK rekomenduje "kupuj" ING BSK i BRE oraz "trzymaj" PKO BP i Pekao SA. PDF Drukuj Email
DM BZ WBK, w raporcie z 7 stycznia, wydał rekomendację "kupuj" dla ING Banku Śląskiego i BRE Banku oraz "trzymaj" dla PKO BP i Pekao SA.
Więcej…
 
Francja: banki zapłacą 50 proc. podatku od premii PDF Drukuj Email

Francuski fiskus nałoży na rodzime banki nadzwyczajny 50-procentowy podatek od wysokich premii, który powinien przynieść skarbowi państwa 360 milionów euro - ogłosiła w wywiadzie dla wtorkowego wydania "Le Figaro" minister gospodarki, przemysłu i zatrudnienia Christine Lagarde. Jak zauważają media, pomysł ten francuski rząd zapożyczył od Brytyjczyków.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL