baner
You are here:   Home
large small default
Getin Noble Bank chce być w pierwszej piątce największych banków w Polsce PDF Drukuj Email

Getin Noble Bank chce w ciągu 3-4 lat znaleźć się w pierwszej piątce największych banków w Polsce w kluczowych kategoriach, na przykład efektywnościowych - poinformował podczas konferencji prasowej p.o. prezesa banku, Krzysztof Rosiński.

Więcej…
 
Getin Noble Bank rozpoczyna budowę własnej windykacji PDF Drukuj Email

Getin Noble Bank rozpoczął w czwartym kwartale 2009 roku projekt budowy własnej windykacji - poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej p.o. prezesa banku Krzysztof Rosiński.

Więcej…
 
Getin Noble Bank planuje w 2012 r. współczynnik wypłacalności 9,5-11 proc. PDF Drukuj Email

Getin Bank planuje, że docelowo jego współczynnik wypłacalności będzie wynosił 9,5 - 11 proc., a wskaźnik kredytów do depozytów nie przekroczy 100 proc. - poinformował bank w materiałach przed poniedziałkową konferencją prasową.

Więcej…
 
Rynek spodziewa się pozostawienia w styczniu stóp proc. bez zmian PDF Drukuj Email
Analitycy sądzą, że na styczniowym posiedzeniu RPP pozostawi stopy procentowe bez zmian, ale na koniec przyszłego roku stopy powinny wzrosnąć - wynika z ankiety przeprowadzonej przez PAP.
Więcej…
 
Prezes BPH Józef Wancer odejdzie na emeryturę w II poł. 2010 r., RN szuka następcy PDF Drukuj Email

Prezes banku BPH Józef Wancer poinformował radę nadzorczą o zamiarze złożenia rezygnacji ze swej funkcji w drugiej połowie 2010 roku, w związku z planowanym przejściem na emeryturę, poinformował bank.

Więcej…
 
Czy twój bank jest fair? PDF Drukuj Email

Warto sprawdzić, czy pieniądze jakie płyną z naszego portfela do banku służą wyłącznie do zwiększania jego zysku, czy może przydają się jeszcze komuś innemu.

Więcej…
 
GUS: wynik netto sektora bankowego spadł o 44,6% r/r PDF Drukuj Email

Według wstępnych wyników, wynik netto banków wyniósł 7,01 mld zł w okresie styczeń-wrzesień 2009 roku i był niższy o 44,6% w porównaniu z analogicznym okresem 2008 roku, podał Główny Urząd Statystyczny.

Więcej…
 
Wzrost PKB w IV kw. '09 powyżej 2 proc. - Hockuba z NBP PDF Drukuj Email
 
W IV kwartale 2009 roku polska gospodarka urosła o przynajmniej 2 proc., a być może o 3 proc. - uważa Zbigniew Hockuba, członek zarządu Narodowego Banku Polskiego. Jego zdaniem w 2010 roku PKB wzrośnie o 2-3 proc., a stopa bezrobocia znajdzie się w przedziale 12-13 proc.
Więcej…
 
Banki HSBC, ING, Societe Generale i Unicredit zorganizują emisję euroobligacji PDF Drukuj Email

Banki HSBC, ING, Societe Generale i Unicredit zorganizują emisję euroobligacji - poinformował w czwartek w komunikacie resort finansów.

Więcej…
 
Zarząd Banku Handlowego chce wypłaty dywidendy z zysku za 2009 r. PDF Drukuj Email
 
Zarząd Banku Handlowego zamierza rekomendować wypłatę dywidendy z zysku wypracowanego w 2009 roku, poinformował prezes zarządu Sławomir Sikora.
Więcej…
 
Bank Handlowy chce podwoić w ciągu 3 lat liczbę klientów internetowych do 1,03 mln PDF Drukuj Email

Bank Handlowy chce w ciągu trzech lat podwoić liczbę klientów bankowości internetowej do 1,03 mln osób - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej prezes banku, Sławomir Sikora.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL