baner
You are here:   Home
large small default
Zarząd Banku Handlowego będzie rekomendował wypłatę dywidendy z zysku za 2009 PDF Drukuj Email

Zarząd Banku Handlowego będzie rekomendował wypłatę dywidendy z zysku za 2009 roku - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej prezes banku Sławomir Sikora.

Więcej…
 
Bank Handlowy planuje w 2012 roku ROE powyżej 20 proc. PDF Drukuj Email

Bank Handlowy planuje, że w 2012 roku jego wskaźnik ROE wynosić będzie powyżej 20 proc., a wskaźnik kosztów do dochodów będzie poniżej 50 proc. - poinformował w czwartek na konferencji prasowej prezes banku, Sławomir Sikora.

Więcej…
 
Radziwiłł z MF: zysk z NBP powyżej 10 mld złotych PDF Drukuj Email

Zysk NBP w 2009 roku może wynieść ponad 10 mld zł - ocenia wiceminister finansów Dominik Radziwiłł. Poinformował on także, że planowana emisja euroobligacji o wartości ok. 1 mld euro będzie miała miejsce prawdopodobnie w styczniu.

Więcej…
 
Nowa wojna banków o klientów w Polsce PDF Drukuj Email

Ułatwienia w przenoszeniu rachunków bankowych zaostrzyły konkurencję na rynku. Sposobem na przyciągnięcie klientów jest m.in. czasowe zwolnienie z opłat. Banki ruszają z nowymi kampaniami reklamowymi - informuje "Rzeczpospolita".

Więcej…
 
Parkometry wykorzystane do kopiowania danych z kart bankowych PDF Drukuj Email
 

Przestępcy wykorzystali parkometr w centrum Amsterdamu do kopiowania danych z kart bankowych. Holenderska policja po raz pierwszy odnotowała tego typu przestępstwo.

Więcej…
 
Senacka komisja pozytywnie zaopiniowała 4 kandydatów do RPP PDF Drukuj Email

Senacka Komisja Budżetu i Finansów Publicznych pozytywnie zaopiniowała 4 kandydatów do RPP, 3 z PO i 1 z PiS.

Więcej…
 
Niemcy: pluskwa roku 2010 zablokowała 20 mln kart bankowych PDF Drukuj Email

Posiadacze ponad 20 milionów kart płatniczych i kredytowych w Niemczech mają kłopoty z podejmowaniem gotówki i dokonywaniem płatności z powodu błędu w oprogramowaniu mikrochipów, nie potrafiących rozpoznać roku 2010 - przyznał Niemiecki Związek Kas Oszczędnościowych i Żyrowych (DSGV).

Więcej…
 
Prezes firmy oskarżony o pomoc w wyłudzeniu 118 kredytów PDF Drukuj Email

W wyłudzeniu 118 kredytów na łączną kwotę ok. 300 tys. zł pomógł prezes jednej z bytomskich firm, który w ciągu ostatnich trzech lat niezgodnie z prawdą potwierdził kilkudziesięciu osobom zatrudnienie w zarządzanej przez niego firmie.

Więcej…
 
Przewodniczący KNF: rekomendacja "T" nie ograniczy akcji kredytowej PDF Drukuj Email

Rekomendacja "T", której przepisy mają być wdrożone do końca 2010 roku, nie ograniczy akcji kredytowej - poinformował Stanisław Kluza, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego.

Więcej…
 
Rząd przyjął założenia do zmian w ustawie o kredycie konsumenckim PDF Drukuj Email

Rząd przyjął założenia do projektu ustawy o kredycie konsumenckim. Przewidują one m.in. ponadtrzykrotne podwyższenie kwoty tego kredytu oraz wydłużają o cztery dni termin na odstąpienie klienta od umowy kredytowej.

Więcej…
 
Rodzina na swoim - zmiany cen metra kw. mieszkania w woj. pomorskim PDF Drukuj Email

Cena metra kwadratowego mieszkania, przy zakupie którego można dostać finansową pomoc z budżetu państwa w ramach programu "Rodzina na swoim", w I kwartale br. nie zmieni się w 15 województwach. Wzrośnie jedynie w woj. pomorskim - podał na swoich stronach internetowych Bank Gospodarstwa Krajowego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL