baner
You are here:   Home Banki Fortis Bank Polska przejmuje polski oddział BNP Paribas
large small default
Fortis Bank Polska przejmuje polski oddział BNP Paribas PDF Drukuj Email

Banki nagradzają stałych, wiernych klientów na różne sposoby. Jednak nie w każdym banku klient może liczyć na dodatkowe profity. Jak informuje „Rzeczpospolita” najbardziej rozbudowany system premiowania przygotował Nordea Bank.

„Jeżeli osoba zakładająca lokatę złoży dyspozycję za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, jej przetworzenie odbędzie się w pełni automatycznie i nie będzie wymagało od banku zaangażowania pracowników.” donosi „Rzeczpospolita”.

„W ING klienci korzystający z systemu bankowości internetowej ING BankOnLine mogą oszczędzać na eLokacie, która jest oprocentowana korzystniej niż lokata standardowa. Lokata internetowa, w zależności od terminu, na jaki wpłacane są pieniądze, pozwala zarobić 3,5 – 4,75 proc. w skali roku, zaś zarobek ze standardowej lokaty to 3,25 – 4,6 proc. Ten sam bank obniża też prowizję za drugą i kolejne wypłaty środków z rachunku oszczędnościowego w miesiącu kalendarzowym, jeżeli posiadacz tego rachunku korzysta również z ROR.” czytamy w „Rz”.

Stali klienci banku najczęściej mogą skorzystać z ułatwień związanych z zaciągnięciem kredytu czy zakładaniem karty kredowej. Osoby, które od pewnego czasu posiadają konto banku, na które dodatkowo wpływa wynagrodzenie, mogą liczyć także na krótszy czas oczekiwania na pożyczkę a także mniej formalności związanych np. z założeniem karty kredytowej.

 

 


Więcej w „Rzeczpospolitej”, w artykule Piotra Ceregry „Premie za wierność i regularne wpływy na rachunek”.H.B. / Rzeczpospolita