baner
You are here:   Home
large small default
Wziął miliony i dał nogę PDF Drukuj Email

We Wrocławiu sprytny złodziej popisał się szczytem bezczelności, w wyniku czego w jego ręce wpadło ponad 5 mln zł. Teraz szuka go policja, informuje "Rzeczpospolita".

Więcej…
 
Kredobank powinien 2010 rok zakończyć zyskiem PDF Drukuj Email

PKO BP liczy, że należący do niego ukraiński Kredobank zakończy 2010 rok zyskiem - poinformował na konferencji Zbigniew Jagiełło, prezes banku.

Więcej…
 
Rekordzista jest winien bankom 80 mln złotych PDF Drukuj Email

Najbardziej zadłużony Polak zalega bankom ze spłatą prawie 80 mln złotych. Drugi na niechlubnym podium - "tylko" 32 mln złotych.

Więcej…
 
Polacy nie cierpią banków! Ale wciąż do nich chodzą PDF Drukuj Email

Wyniki najnowszych badań mogą zaskakiwać: okazuje się, że oddział banku jest wciąż dla ponad 70% polskich klientów najważniejszym kanałem komunikacji z bankiem, choć ponad 80% osób skarży się na kolejki oraz czas tracony na załatwienie sprawy w placówce.

Więcej…
 
Co dalej z bankiem BZ WBK? PDF Drukuj Email
Nasilają się spekulacje o bliskiej sprzedaży spółki przez irlandzkiego inwestora - donosi "Rzeczpospolita".
Więcej…
 
Banki rozdają prezenty PDF Drukuj Email

Banki kuszą swoich klientów nie tylko niskimi opłatami czy wysokim oprocentowaniem. Sposobem na przyciągnięcie klienta może być… sofa albo jeep.

Więcej…
 
Uwaga na kredyty: WIBOR WIBORowi nierówny PDF Drukuj Email

Większość złotowych kredytów hipotecznych na polskim rynku ma oprocentowanie ustalane na bazie stawek WIBOR. Mimo tego, danego dnia w każdym banku obowiązuje inna stawka, bo każdy z nich ma własny pomysł na jej wyliczanie.

Więcej…
 
Ankieta ING: Pożegnanie z kryzysem PDF Drukuj Email

Jeśli do pokonania kryzysu wystarczyłoby pozytywne nastawienie Polaków, to jesteśmy na drodze do zwycięstwa. W naszej ankiecie skierowanej do klientów ING BankOnLine powtórzyliśmy pytanie o przewidywaną zmianę ich sytuacji finansowej w perspektywie pół roku.

Więcej…
 
Kredyt Agro Ekspres Banku BGŻ w programie Agriclub PDF Drukuj Email

Bank BGŻ poszerzył o kredyt Agro Ekspres ofertę kredytową dla członków Agriclubu – programu lojalnościowego producentów rolnych. Przygotowana przez bank oferta kredytowa dla klubowiczów umożliwia im finansowanie zakupu produktów pozostałych partnerów programu.

Więcej…
 
Bank BGŻ to "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców" PDF Drukuj Email

W tegorocznej XI edycji konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców" Bank BGŻ otrzymał Wyróżnienie Honorowe w kategorii banki uniwersalne wraz z Godłem Promocyjnym i trzema Złotymi Gwiazdami.

Więcej…
 
Łatwiej o kredyt na słupa PDF Drukuj Email

Prawnicy z największych polskich banków ostrzegają, że nowelizacja ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczej zawiera lukę, którą mogą wykorzystać grupy przestępcze wyłudzające kredyty na tzw. słupy, informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL