baner
You are here:   Home
large small default
PKO BP ma ponad 662 tys. kont oszczędnościowych w złotych PDF Drukuj Email

PKO BP pod koniec 2009 roku prowadził ponad 662 tys. kont oszczędnościowych w złotych, na których zgromadzonych było przeszło 10 mld zł - poinformował bank wkomunikacie.

Więcej…
 
Wartość kredytów w programie "Rodzina na swoim" w grudniu: 533,13 mln zł PDF Drukuj Email

Wartość udzielonych kredytów w ramach programu "Rodzina na swoim" wyniosła w grudniu 533,13 mln zł wobec 505,6 mln zł w listopadzie - podał Bank Gospodarstwa Krajowego w komunikacie.

Więcej…
 
Moody's podniósł rating siły finansowej Banku BPH PDF Drukuj Email

Moody's Investors Service podniósł rating siły finansowej Banku BPH do "D" oraz podtrzymał długoterminowy rating zobowiazań w walucie loklanej i obcej na poziomie "Baa2", nadając ratingom perspektywę stabiną - podał Moody's w komunikacie.

Więcej…
 
Sąd zarejestrował połączenie Noble Banku z Getin Bankiem PDF Drukuj Email
 
Sąd Rejonowy w Warszawie zarejestrował połączenie Noble Banku z Getin Bankiem. Połączony bank działać będzie pod nazwą Getin Noble Bank - poinformował bank w poniedziałkowym komunikacie
Więcej…
 
Wzrósł Indeks Dostępności Kredytowej PDF Drukuj Email

Obrazujący sytuację na rynku kredytów hipotecznych Indeks Dostępności Kredytowej wzrósł w grudniu 2009 roku o 0,81 pkt, od czerwca ubiegłego roku urósł już o 4,29 pkt

Więcej…
 
Kasjarka z Ełku podejrzana o przywłaszczenie 120 tys PDF Drukuj Email
 
Ponad 120 tys. zł miała przywłaszczyć sobie kasjerka jednego z banków w Ełku (Warmińsko-Mazurskie) - poinformował w piątek PAP Dawid Stefański z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji
Więcej…
 
Sąd zarejestrował połączenie Banku BPH i GE Money Banku PDF Drukuj Email

Sąd Rejonowy w Krakowie zarejestrował połączenie Banku BPH i GE Money Banku. Tym samym sfinalizowana została fuzja prawna banków - podał bank w komunikacie prasowym

Więcej…
 
NBP: operacje zasilające typu repo z pulą od 9 lutego 2010 PDF Drukuj Email

Od 9 lutego 2010 dostrajające operacje zasilające typu repo przeprowadzane będą z pulą, co oznacza, że każdorazowo NBP będzie określał maksymalną wartość ofert, które będą zaakceptowane - podał w piątek NBP w komunikacie.

Więcej…
 
Zatrzymano oszusta, który w telegazecie oferował kredyty PDF Drukuj Email

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 23-latka, który w telegazecie oferował szybkie kredyty - warunkiem ich przyznania było wpłacenie 10 proc. zaliczki. Zdaniem śledczych, mężczyzna mógł oszukać ok. pięciuset osób w całym kraju.

Więcej…
 
Prezydent podpisał ustawę budżetową na 2010 r. PDF Drukuj Email

Prezydent Lech Kaczyński podpisał ustawę budżetową na 2010 rok - poinformowało PAP w piątek biuro prasowe prezydenta. Szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak powiedział w piątek PAP, że choć prezydent podpisał tę ustawę i wejdzie ona w życie, to "niepokój budzi" wysokość deficytu budżetowego. "Chodzi o 52 mld 214 mln zł, deficyt jest właściwie dwukrotnie większy niż w 2009 roku" - podkreślił minister.

Więcej…
 
Liczba bankructw w sektorze bankowym wciąż rośnie PDF Drukuj Email

Amerykański nadzór finansowy przejął w piątek kontrolę nad sześcioma niewypłacalnymi bankami. Liczba tegorocznych bankructw w sektorze bankowym w USA wzrosła tym samym do 15.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL